Ucuz Uçak Bileti ile yemeğe…

Ucuz Uçak Bileti ile yemeğe…

İstanbul’da malumunuz Türkiye’nin tüm lezzetlerinin birer örneğini bulmak mümkün. Hatta Dünya’nın da. Ülkemizin her yerinden göç eden insanlar, geldikleri şehrin yemek kültürünü de İstanbul’a yansıtıyor ve kebapçısından, balıkçısına, pidecisinden, börekçisine, her türlü tatlıcıdan, çorbacıya İstanbul’da aradığınız her lezzeti bulmak mümkün.

 

Bir de yerinde denemek lazım

 

Ancak her şeyi yerinde yemenin keyfi de bambaşka. Daha ucuz fiyatlarla sunulan, yöresel ve leziz yemeklerde kullanılan malzeme kalitesi, sakin hazırlanma ve üretimde çok fazla sürüme girilmemesi, hatta sıklıkla kullanılan yerel su dahi lezzeti değiştirebiliyor. Biz de hem bunun için, hem de yeni yerler görme isteğimizden sıklıkla kendimizi şehir dışında buluyoruz, bu da sık uçmak ve her uçuş için bir maliyet olması anlamına geliyor.

 

Az ya da Sık Uçanlara Turna Farkı

 

Uzun süredir en uygun uçak bileti fırsatları için online uçak bileti şirketlerini tercih ederiz. İnternetten alışveriş yapmak hem zaman kazandırıyor, hem seçeneklerin farklılıklarını görebiliyoruz hem de çok daha ekonomik bir yöntem. Bu konuda da artık Turna.com favori uçak bileti firmalarımızın başında geliyor. İlki yurt içinde ve yurt dışında binlerce havayolu firmasının biletlerini online olarak tek tuşla bize göstermesi. Bilet kıyaslama açısından şahane bir seçenek. İstanbul – Samsun uçak bileti dediğimizde, uçan tüm firmaların biletleri fiyat alternatiflerine göre sıralanıyor, en uygun fiyatla en uygun saati birleştirebiliyoruz.

 

Turna puan uygulaması şahane. Her uçuştan hizmet bedeline bağlı olarak farklı tutarlarda puan kazanıyoruz ve bir süre sonra yeni biletimiz resmen bedavaya geliyor. Ayrıca kredi kartlarımızın çoğuyla da Turna’nın anlaşması var ve puanlarımız ne kadar az olursa olsun, Turna puanlara ekleyerek alışverişimize devam edebiliyoruz. Üstelik Turna puanlarla uçak bileti alırken, puanın tümünün birikmesine gerek yok, olduğu kadarını indirimli bilet olarak kullanabiliyoruz.

 

Bir de davet sistemi var, arkadaşlarımızı davet ettiğimizde, onlar Turna puanlarını eksiksiz kazanmaya devam ederken, biz de onların puanı üzerinden %10 ekstra kazanıyoruz. Üstelik tek bir bilette değil, sürekli.

 

Turna’dan bilet alırken anlaşmalı kartlara taksit imkanı da bulunuyor. Yani özetle, en uygun uçak bileti alternatiflerini kıyaslayarak görüyoruz, kredi kartımızla taksitli alışveriş yapabiliyoruz, puanlarımızı kullanabiliyor ve üstüne uçuşlarımızdan puan kazanmaya devam ediyoruz. Ücretsiz üyelik ve tanışmak için tık: Turna.com
Böylece sık sık uçarak, Anadolu’nun lezzetlerini yerinde keşfedip, deneyebiliyoruz.

Keşfe devam…

Gök

Screenshot

Guneydogu

Screenshot

Screenshot

Marmara

ø;

Tuna.com Ucakyemekleri

Bir Cevap Yazın